doplňkové krmivo

MaxiDog Naturleckerli

  • Nízkokalorické a dobře stravitelné.

  • Vhodné i pro alergiky.

  • Velmi chutné pro každou rasu.

  • Pro každou věkovou kategorii

Složení: maso a vedlejší produkty živočišného původu, 50% hovězí maso, obilniny

Analytické složky: surová bílkovina 16%, obsah tuku 8.1%, surová vláknina 2.3%, surový popel 5.5%

Balení: 650g

Lehká přírodní odměna

Jelení halušky

Hirsch-Knöpfle

Naše nové pamlsky pro psy s množstvím chutného jeleního masa. Tvar pamlsků připomíná typické švábské "halušky", jiná varianta Allgäuských kruhových řezů. Jsou vhodné jako občerstvení, které si můžete přibalit na cesty a mají ideální velikost jako tréninkové pamlsky.

Složení: jelení maso 52%, rýže 15%, brambory 12%, hrušky, dýně, řepa, brusinky, řepkový olej, jablka, bodlák

Analytické složky: nepročištěná bílkovina 31%, obsah tuku 12.7%, surová vláknina 4.8%, surový popel 5.2%, vápník 1.02%, fosfor 0.8%

Balení: 350g

Straußen-Knusperli

Křupavé občerstvení pro Vašeho psa. Díky své velikosti a tvaru tolarů jsou pštrosí sušenky skvělým občerstvením a odměnou, na kterou se bude Váš pes těšit.

Složení: zvěřina 40%, brambory 20%, cukrová řepa 10%, hrachová vláknina 9%, nabobtnalá rýžová mouka, rýže, mrkev, řepkový olej.

Analytické složky: nepročištěná bílkovina 31%, obsah tuku 12.7%, surová vláknina 4.8%, surový popel 5.2%, vápník 1.35%, fosfor 1%

Balení: 200g

Pštrosí sušenky

Pro více energie

Energie-Booster

Náš Energie-Booster díky hovězímu loji dodává spoustu energie a proto je vhodný zejména pro zvířata, která potřebují extra porci síly, například po fyzické námaze nebo rekonvalescenci.

Všem zvířatům, která moc neváží, poskytuje Energie-Booster energii potřebnou k zajištění normálního růstu svalů. Je také vhodný pro zvířata, která ztrácí na váze k vůli extrémní námaze. Díky dodatečnému podílu tuku, který pes získá po požití Energie-Booster, se psi rychleji vrátí ke své normální hmotnosti.

Složení: hovězí lůj, sušené hovězí a drůbeží maso, sušený sleď, rýže, kukuřice, lososový olej, olej z tresčích jater, řasy

Analytické složky:hrubý protein 15.4%, hrubé tuky 44.6%, hrubá vláknina 3.9%, hrubý popel 4%, vlhkost 4.8%

Balení: 900g