AKTUALITY

26.1.2019

V sobotu proběhlo celoroční setkání firmy Reico s partnery v Berlíně v hotelu Estrel. Jedná se o největší kongresový hotel v evropě. Sešlo se přibližně 600 poradců.

Dopoledne byli oceněni nejlepší poradci firmy Reico (Top10) a největší skokani za rok 2018. Poté byly představeny novinky ve firmě, které nás čekají v letošním roce.

Poté následoval odpolední program s přednáškou pana Grundla - člověka, kterému se skokem do vody, kdy si zlomil páteř a ocitl se na vozíku, zcela změnil život. Dnes je to jeden z největších Leaderů v Německu, který radí ostatním. Opravdu zajímavá přednáška, která byla plna hlubokých myšlenek.

Večer následovala tombola, obrovský raut a volný program až do brzkých ranních hodin...

24.9.2018

Tak jsme se dočkali! Od dnešního dne je pro ČR k dispozici český účet, což znamená, že nyní se dá za zboží platit v českých korunách - bez poplatků za europlatbu.

Další novinkou je, že místo stávajícího dopravce DPD bude balíčky doručovat nový dopravce PPL.

12.5.2018

V sobotu 12.5. se v Brně konal mopsí sraz 2018 a my jsme byli při tom. Sešlo se 538 lidiček s 213 mopsíky a 23 nemopsíků. Byla to pro nás velmi zajímavá zkušenost a parádní atmosféra!

7.5.2018

Protože jsme dlouho odolávali a neúčastnili se celoevropského setkání, které každým rokem pořádá firma Reico (příští rok se bude konat 26.1. v Berlíně), byli jsme osobně pozváni Reiberem Konradem a jeho dcerou Manuelou Kunz přímo do firmy, abychom viděli, jak vše funguje.

Firemní prostory se skládají z kancelářské části, kde sídlí všichni pracovníci, kteří vyřizují objednávky, telefonní podporu, portál a šéfové. Tato část je nově přistavena a otevřena v minulém roce.

Na fotkách vidíte "základní" kámen Reico Vital-Systeme spolu s Manuelou Kunz, dále pak vstup do firmy.

Další část firmy jsou haly. První hala je hala původní, tedy ta, ve které firma začínala. Právě v této hale probíhá vyřizování objednávek. Nejprve se do příslušné přihrádky, podle země objednávky, vloží objednávky, které jsou zaplaceny a připraveny pro expedici. Tyto objednávky si postupně vezme do parády jeden ze zaměstnanců, kteří neustále jezdí s "nákupním" vozíkem po mini-skladu a podle každé objednávky plní vozík. Jakmile je všechno zboží z objednávky na vozíku, zboží se přeloží na pás, kde další člověk toto zboží balí do krabic. Krabice jsou automaticky zalepovány a pásem přesunuty na konec linky, kde jsou baleny na palety, které jsou předány přepravcům a odesílají se k Vám domů.

Zboží v tomto mini-skladu je neustále doplňováno dalšími lidmi, aby nic nechybělo. Zaměstanci s "nákupními" vozíky za šichtu nachodí hodně kilometrů, proto je tento mini-sklad opravdu malý, aby bylo vše hezky po ruce. Rovněž krabice a papírové mřížky do krabic s konzervami jsou neustále doplňovány k místu, kde se zboží balí.

Nad mini-skladem je taková připravovací část. Na tomto místě se kompletují balíčky do celků. Pod tím si představte třeba bylinky Naturkraft, které se skládají z plechovky, obsahu, naběračky - a toto je třeba zkompletovat dohromady. Dále se zde kompletují papírové mřížky, které se zavěsí do připravených držáků, aby lidé, kteří balí balíky měli vše dostupné a nemuseli od svého pracoviště odbíhat.

Na fotkách vidíte přihrádky pro objednávky k expedici, prostory mini-skladu, kočky a mEATzie, nové krmivo dynamic, balící a expediční linka

Dalším prostorem je hala, která je nově postavená a přilepena na starou halu. V této hale jsou skladovány veškeré balící materiály, jako jsou krabice, palety apod. a všechno krmivo a zboží, které firma Reico nabízí. Odsud se postupně doplňuje do mini-skladu.

Na fotkách vidíte skladovací prostory s krmivem a balícím materiálem.

A nakonec to nejlepší - kanceláře vedení firmy. Tedy konkrétně kancelář Manuely Kunz a fotka Reibera Konrada, který zrovna v době naši návštěvy nebyl přítomen. Na fotce je tedy pouze jeho fotka a dárečky :-)

Svou fotku má na stole každý zaměstnanec, to aby jste si nemysleli, že se to týká pouze vedení firmy.

Z celé návštěvy jsme byli doslova unešeni a nadšeni zároveň. Byli jsme provedeni celou firmou, seznámeni s každým zaměstnancem - od skladníků, baličů až po lidi, kteří se zabývají administrativou a vedením firmy. Na fotkách však zaměstnanci vidět nejsou, protože si nepřejí být prezentováni.

Ve firmě vládne opravdu rodinná atmosféra, všechny prostory jsou moc pěkné. Dokonce se u firmy nachází i přírodní jezírko s chodícími kameny pro osvěžení všech zaměstnanců. Také zaměstnanci svým zaměstnavatelům nechali vyrobit pár dárků, což jsem v našich firmách fakt ještě neviděl... :-)

9.11.2017

Firma REICO se neustále snaží, aby jejich krmiva byla stále lepší. "Lepší" přitom pro ně znamená stále se přibližovat přírodě. Před nějakým časem proto optimalizovali složení krmiva pro psy MaxiDogVit® a přidané vitamíny a látky důležité z hlediska přirozené výživy nahradili játry. Úspěch jim dal za pravdu.

Proto v budoucnosti upustí od přidávání jakýchkoliv přísad, jako jsou vitamíny a stopové prvky i u jejich za studena lisovaných suchých druhů krmiv MaxiDog® Olymp, Champion, Sensitive, Krokett, Fleischmix a Rind Lamm Reis. Díky jejich osvědčené jedinečné směsi řas, která zabezpečí v těle rovnováhu minerálů, je nadále zaručena dostatečná výživa se všemi potřebnými stopovými prvky. Vitamíny nahradí vysoce kvalitním a starým osvědčeným rybím olejem. Díky tomuto opatření mají jistotu, že kvalitu jejich produktů zvýší přirozeným způsobem.

Vážení zákazníci REICO VITAL-SYSTEME
firma Reico tento týden (6.11.2017) prešla na novou platformu, která se již spustila a funguje.
Tato platforma je mezinárodní a každý stát má jiné podmínky - nejen v onlineshopu, ale i backoffice apod. Prosím, omluvte jisté nedokonalosti v systému, jak jazykové, tak funkční. Firma na tomto intenzivně pracuje a vylepšuje, aby bylo vše v co nejkratším čase vpořádku.

Děkujeme za porozumnění a přejeme hezký den

Právě jsme se vrátili z 1. Česko - Slovenského setkání Reico Vital - Systeme, které se konalo v Brně za účasti zakladatele a majitele této firmy Reiberem Konradem. Setkání bylo plné novinek, překvapení a emocí...
Tento víkend 22.9.-24.9.2017 jsme prezentovali krmivo REICO a veterinární produkty firmy ENERGY v Ostravě na výstavišti černá louka na výstavě "Zdraví a duše".

Tuto sobotu 12.8.2017 jste se s námi mohli setkat na výstavě KCHP v Poděbradech a v neděli 13.8.2017 na mezinárodní výstavě psů INTERDOG BOHEMIA v Mladé Boleslavi.

Tímto děkujeme Všem zvídavým páníčkům, že se zajímají o to, co má jejich mazlíček v misce. Protože strava je jeden ze základů pevného zdraví a spokojeného života. V neposlední řadě nesmíme opomenout čtyřnohé degustátory, kterým naše živá strava REICO velmi chutnala.